Kli̇ma Santralleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Klima Santralleri
Klima Santralleri

Klima Santralleri Özellikleri

Klima santralleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyacı duyulan tüm alanlarda kullanılmaktadır. Büyük veya küçük fark etmez tüm yaşam alanlarında kullanılabilmektedir. Özellikle klima santralleri, endüstriyel yapıtlarda olmak üzere diğer tüm yapılarda kullanılan büyük çaplı ünitelerdir. Teknik özellikleriyle merkezi iklimlendirmeyi sağlamaktadır.

İç ortamlarda iklimlendirme gereksinimi duyulan mekanlarda havayı üstün performansı ile ısıtma, soğutma ve temizleme ihtiyacı hissedilen mekanlarda oldukça tercih edilmektedir. Sizlerde yaşam alanlarınızda, hastane, AVM, fabrika, plaza veya ofislerde AE Mekanik klima santralleri ile ayrıcalığı yaşarsınız.

Klima Santralleri Modelleri ?

Ankara Konfor Klima Santrali

Konfor Klima Santralleri

Konfor klima santralleri, esnek kapasite seçimiyle her türlü yaşam alanlarında ısıtma, soğutma, havalandırma ihtiyacı duyulan mekanlarda kullanılabilir. İçeride bulunan canlı sayısına göre ihtiyaç duyulan kalori ve taze hava hesaplamasını yapmaktadır. Klima santrali tüm gereksinimleri karşılayarak konforlu bir mevsimsel iklimdirme sağlamaktadır. doğrultusunda  yaşayan insan sayısına göre gerekli kalori ve taze hava hesabı yapılarak bu ihtiyaçları karşılayacak klima santrali seçilerek daha konforlu bir iklimlendirme sağlanmaktadır.

Hijyenik Klima Santralleri

Hijyenik klima santralleri, uluslararası geçerli DIN EN 1964/4, EN 1886, EN 13053 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Uzun yıllar boyunca bakım gerektirmeden kullanılma imkanı bulunmaktadır. Temiz oda gereksinimi duyulan ameliyathane, yoğun bakım üniteleri ve laboratuvar gibi tüm alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İç yüzeyinin tamamı paslanmaz galvaniz saçlardan yapılmaktadır. Ayrıca iç yüzey kısmında kir, toz, tüy tutucu köşe ve kenar profiller bulunmaktadır. Sizde temiz oda ihtiyacınız için Ankara AE Mekanik tesisat sistemlerini arayınız.

 

Isı Geri Kazanım Santralleri

Isı geri kazanım santralleri ortamda hem ısıtma hem soğutma işlemlerini yapabilmektedir. Tavan tipi ısı geri kazanım üniteleri ortamda kaybolan enerjiyi geri kazanma ve iç mekanın taze hava kalitesini artırmak için üretilmiştir. AE Mekanik tesisat klima santrallerinin tamamı gerekli belge ve sertifikalara sahiptir. Isı geri kazanımlı klima santralleri kirli hava üzerinde bulunan ısıyı alarak temiz havanın içerisine karışmasını sağlamaktadır. Klima santralleri fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. 2 yıl garantili ve ayrıca ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. 

Nem Alma Santralleri

Nem alma santralleri, %70 oranında ısı geri kazanımı sağlamaktadır. Kullanıldığı ortamlarda içeride bulunan fazla nemi ortadan kaldırmaktadır. Taze hava gerektiren ortamlarda ihtiyaç duyulan havanın iç üniteler yardımıyla içeri aktarmaktadır. Standart fan ve plug fan kullanılmaktadır. Buharlaşmanın yoğun olduğu tüm alanlarda kullanılabilir. Bu sayede ortamda ferah ve taze bir hava yaratılmıştır. Havuz, hamam, sauna gibi tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın